dd2015pilav

17 Mayıs 2015 tarihinde geleneksel pilav günümüzü, YUVA’mızda her zamanki coşku ve dayanışmayla gerçekleştirdik. Bir araya gelip kurufasulye, pilava kaşık salladığımız pilav gümümüz eski anıların tazelendiği, abi, abla ve kardeşlerin kaynaştığı keyifli bir buluşma günü oldu. Bu özel  buluşmamızda, üyelerinden ikisi Daçka’lı olan LAL grubu ve Galata Ritm Grubu ile müziğe doyarken çekilişle dağıtılan türlü hediyelerle sevindik. Pilav günlerine  katılımın artarak çoğalması ve coşkumuzun  katlanması ortak arzumuz ve beklentimiz. Tüm Daçka’lıları seneye gene bekliyoruz.

​-Darüşşafakalılar Derneği-

 

Sevgili Darüşşafakalılar,

17 Mayıs 2015 tarihinde YUVAmızda gerçekleştirdiğimiz Pilav Günümüze katılan, dönemdaşları ve tüm Darüşşafakalılar ile hasret gideren, bir buçuk asırlık çınarın yaprağı olmanın sevincini ve coşkusunu duyan herkese teşekkür ederiz.

dd2015pilav1

Her yıl olduğu gibi bu yıl da pilavda sahne kurulumu ve ses sistemi hizmeti sunan Özer Özek’e (DŞ’92), çay ve dondurma konusunda her yıl olduğu gibi bu yıl da destek veren Halil Sarı(DŞ’01)’ya, nostaljik lezzetimiz kuru-pilav-hoşafı sizlere sunmamızı sağlayan Tam Sofra Yemek Hizmetleri proje müdürü Sn.Ali Muratoğlu’na, içecek sponsorumuz Pepsi’ye ve Marka Yöneticisi Sn.Gözde Kütük’e, Hediyelik sponsorumuz Sportive Satış Yöneticisi Sn.Serkan Dinlemez’e ve sponsor bulmamızda aracılık eden okulumuz müdür yardımcılarından Sn.Demir Sipahi’ye katkılarından dolayı teşekkür ederiz.

Ayrıca, ritmleri ile bizleri coşturan GLT Ritm grubuna (Hasan Hakkı Subaşı, Gülberk Özbaşaran, İzi Kamhi, Sevtap Kavruk, Süleyman Birdal, Füsun Özdoğan Aykut ve Oya Tüzün), Barışcan Şenergin(DŞ’07) ve Celal Babadağ(DŞ’02) kardeşlerimizin de içinde bulunduğu LAL müzik grubuna; bize sürpriz yaparak pilav günümüzü ülke gündemine taşıyan sevgili kardeşimiz, Kanal D Haber Müdürü Fevzi Yeniçeri’ye (DŞ’87) desteklerinden dolayı teşekkür ederiz

17 Mayıs 2015 tarihindeki Pilav Günümüzde yapılan çekilişte, birbirinden değerli hediyelerle katkıda bulunan Adnan Şenel’e(DŞ’78), Hanife Güldağ’a(DŞ’80), Yücel Özpay’a(DŞ’85), Erhan Çekiç’e(DŞ’93), Süleyman Özcan’a(DŞ’93) ve DSKD Bşk.Ümit Başkırt’a(DŞ’95) şükranlarımızı sunarız.

Ayrıca, pilav etkinliğimizin aksamadan gerçekleşmesi için derneğimize desteklerini esirgemeyen Faruk Uğurlu (DŞ’73)’ya, okulumuz Sanat Bölümü Başkanı Sn.Fuat Gönüç’e, Etkinlik Koordinatörü Sn.Tülay Keçeci’ye ve haftalar öncesinden itibaren hazırlıklarımıza destek veren Okulumuz İdari Amiri Sn.Yılmaz Çırak ve ekibine, ve standlarda görev alan liseli kardeşlerimize sundukları katkılardan dolayı teşekkür ederiz.

Bir sonraki Pilav Günü’müzde buluşmak üzere şen ve esen kalın.
Darüşşafakalılar Derneği